Share:
 

Upcoming Matches

Date From:
 
Date To*:
 
   *Date range limited to 1 month.
Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
NSJCA:U11 North Saturday 8.00AM 6 17 Nov 18 Lane Cove Bradman
v St Ives Marsh
Blackman Park Upper 
NSJCA:U11 North Saturday 8.00AM 6 17 Nov 18 St Ives Lyon
v Lane Cove Bancroft
William Cowan Oval 
NSJCA:U11 North Saturday 8.00AM 6 17 Nov 18 North Sydney Black
v Lane Cove Marsh
Naremburn Upper 
NSJCA:U10 North Saturday 8.00AM 6 17 Nov 18 Lane Cove Maxwell
v Lane Cove Paine
Pottery Green 
NSJCA:U10 North Saturday 8.00AM 6 17 Nov 18 Lane Cove Finch
v Lindfield Cummins
Burns Bay Reserve 
NSJCA:U9 North Saturday 8.00AM 6 17 Nov 18 Lane Cove Waugh
v North Sydney Lyon
Waverton 
NSJCA:U9 North Saturday 8.00AM 6 17 Nov 18 Lane Cove McGrath
v North Sydney Khawaja
Edenborough Sportground 
NSJCA:U11 SIXERS Girls 10.30AM Spring Saturday Stage 1 5 17 Nov 18 Lane Cove Perry NC
v Lane Cove Healy EU
Blackman Park Upper 
NSJCA:U10 South Saturday 10.30AM 6 17 Nov 18 Lane Cove Lyon
v North Sydney Orange
Pottery Green 
NSJCA:U10 South Saturday 10.30AM 6 17 Nov 18 Lane Cove Gilly
v Lindfield Pattinson
Gore Creek 
NSJCA:U9 South Saturday 10.30AM 6 17 Nov 18 St Ives Zampa
v Lane Cove Ponting
Bryce Oval 
NSJCA:U9 South Saturday 10.30AM 6 17 Nov 18 Gordon Red
v Lane Cove Marsh
Naremburn Upper 
NSJCA:U9 South Saturday 10.30AM 6 17 Nov 18 Gordon Blue
v Lane Cove Johnson
Burns Bay Reserve 
Shires:First Grade 5 17 Nov 18
24 Nov 18
Epping
v Lane Cove
North Epping Oval 
Shires:Second Grade 5 17 Nov 18
24 Nov 18
Lane Cove
v Epping
Tantallon Oval 
Shires:Third Grade 5 17 Nov 18
24 Nov 18
Epping
v Lane Cove
Epping Oval 
SMCA:Tim Creer Cup B Division 8 17 Nov 18 Burwood Briars Gold
v Lane Cove
St Luke's Oval 
Shires:Fourth Grade 5 17 Nov 18
24 Nov 18
Lane Cove
v Epping
Kingsford Smith Oval 
NSJCA:U12 Div 1 Saturday 1.00PM 20 Over 6 17 Nov 18 North Sydney Green
v Lane Cove Paine
Tunks Park #3 
NSJCA:U12 Div 3 Saturday 1.00PM - 20 Over 6 17 Nov 18 Gordon Black
v Lane Cove Warner
Thompson Reserve 
NSJCA:U12 Div 3 Saturday 1.00PM - 20 Over 6 17 Nov 18 Lane Cove Maxwell
v Mosman Waugh
Burns Bay Reserve 
NSJCA:U12 Div 3 Saturday 1.00PM - 20 Over 6 17 Nov 18 Lane Cove Boon
v Lindfield Gilchrist
Boronia Park #2 
NSJCA:U12 Saturday 2PM 30 Over 6 17 Nov 18 Lane Cove McGrath
v RHHCC Pirates
Boronia Park #3 
NSJCA:U12 Saturday 2PM 30 Over 6 17 Nov 18 North Sydney Black
v Lane Cove Gilchrist
Pottery Green 
NSJCA:U13 Saturday 3.30PM 20 Over 6 17 Nov 18 Lindfield Lee
v Lane Cove Lyon
Fiddens Wharf Oval 
NSJCA:U13 Saturday 3.30PM 20 Over 6 17 Nov 18 North Sydney Red
v Lane Cove Ponting
Burns Bay Reserve 
NSJCA:U12 Div 2 Saturday 3.30PM 20 Over 6 17 Nov 18 Mosman Starc
v Lane Cove Waugh
Primrose Park #4 
NSJCA:U17 Sunday AM on Turf 6 18 Nov 18
25 Nov 18
St Ives Haddin
v Lane Cove Taylor
Turf Longueville Kingsford Smith Oval 
NSJCA:U13 Sunday AM 6 18 Nov 18 Mosman Border
v Lane Cove Haddin
Forsyth Park Upper 
NSJCA:U13 Sunday AM 6 18 Nov 18 St Ives Starc
v Lane Cove Voges
Warrimoo Oval 
NSJCA:U13 Sunday AM 20 Over 6 18 Nov 18 Lane Cove Maxwell
v Gordon Gold
Gore Creek 
Shires:Frank Gray Shield 1 18 Nov 18 Lane Cove
v Epping
Tantallon Oval 
SydMas:Sydney Classics Over 50s 4 18 Nov 18 Lane Cove
v Parramatta Golden Oldies
Kingsford Smith Oval